ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

در صورتی که پروژه های اولیه شرکت هایی مثل Bizzy و  را DHL Parcel در نظر بگیریم، آسمان های اروپا  به زودی شاهد این طرف و آن طرف شدن پهپاد های پیک خواهد بود. GeoPost، پست سریع و مشهور درمیان شرکت های خدمات پستی فرانسه، اکنون این موضوع را نشان داده است و پهپاد های پیک را به صورت آزمایشی در Centre d'Etudes et d'Essais pour Modèles Autonomes (CEEMA) در سپتامبر به کار گرفته است.

GeoPost در پروژه ی GeoDrone، با شرکت Atechsys در توسعه یک پهپاد الکتریکی همکاری می کند که این قابلیت را داشته باشد تا به صورت خودکار قادر به حمل باری با ابعاد 40X30X20 سانتی متر و وزن 4 کیلوگرم تا شعاع 2 کیلومتر باشد.  آن ها در این پروژه به دنبال این هستند که از پهپاد ها استفاده شود تا بتوان به مناطق دور از دسترس مثل کوهستان، جزایر و مناطق روستایی دست پیدا کنند و همچنین ابزاری برای پاسخگویی به موقعیت های اورژانسی ارائه کنند. برای نشان دادن کاربرد های ممکن پهپاد ها در شرایط دنیای واقعی، آزمون هایی می شود شامل مواردی چون  بلند شدن اتوماتیک پهپاد، مرحله پرواز، فرود و بازگشت به مرکز. متاسفانه GeoPost  هیچ ویژگی را روی نمونه اولیه مشخص نکرده است ولی می توان این را گفت که نمونه  ی اولیه شش پره ای توانسته بسته 2 کیلوگرمی را بیش از 1200 متر در محوطه CEEMA در جنوب فرانسه حمل کند.
می توانید GeoDrone را در حال پرواز در ویدیو زیر (به زبان آلمانی) ببینید.

شرکت رها 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزشی و تفریحی و خرید و فروش مدافع امامت مزدور کابینت استیل صنعتی Nick درس سلام دانستنیهای فنی خودرو مو - وا خانم عینکی در آرزوی پزشک شدن